Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Produkt

myk

pajisje

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

E themeluar në vitin 2010, Shenzhen Kryetari Shengde elektromekanike Co, Ltd është një ndërmarrje prodhuese që prodhon pjesë miniaturë motorike dhe produktet metalike precision vulosje, duke siguruar konsumatorët me shërbime të plotë të shërbimeve të tilla si dizajn hapjes produktit, dizajn pjesë myk dhe prodhimin e produktit. Kompania ka marrë ISO9001 dhe ISO / TS16949 Quality Management System certifikimit për industrinë e automobilave dhe në mënyrë rigoroze ...

LAJME

Çfarë është vetitë mekanike të materialit? Cilat janë mekanike kryesore ...

Rezistenca e një materiali për forcat e jashtme quhet vetitë mekanike të materialit. Pronat e fletëve janë të ndryshme, vetitë mekanike janë gjithashtu të ndryshme, dhe ...

1. Maintenance of punch and die     When disassembling the convex and concave molds of metal stamping continuous molds, you should pay attention to the original condition...
1. It is necessary for a planned stamping part to have a simple shape and reasonable structure in order to simplify the die structure and simplify the number of working procedur...